نمایش 1 - 10 از 138
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
درمـانِ دردِ شـوق
وبلاگ/
چهره ی کائنات به تاریکیِ نادانی و تیرگیِ شرک پوشیده بود ، که ناگاه رایت دولت محمّد (ص) از مرکز مکّـــــه سر برآورد ، و نــورِ دیــــن از خانــــــه ی آمنـــــــــــه پیــــدا شد ، و شــــــادی و خــــرّمی در جهــــان افتـــــاد ،
در خصوص قبرستان بقیــــــع و غریب بودن ائمه چهارگانه مدفون در آن وادی مقدس  امام حسن مجتبی علیه السلام ،   امام سجـــــاد علیه السلام ،   امام باقر علیه السلام ،   امــــام صــــادق علیـــه السلام بسیار شنیده و فیلم ها و عکس های زیادی دیده بودم، تصورم براین بود که قبرستان بقیع خارج از شهر مدینه است،   هرگز گمان نمی کردم بقیع متصل به حرم و بارگاه ملکوتی پیامبر (ص) و مسجدالنبی (ص) است ، و در فاصله چند متری روضه منوره پیامبر(ص)، عزیزانش اینگونه غریب باشند!
وبلاگ/
و از گذشته تا کنون مسلمانان هر فرقه و مذهب ، پس از زیارت رسول خدا صلی الله علیه و آله به بقیع آمده ، اهل بیت پیامبر صلی الله علیه و آله و دیگر آرمیدگان در این گورستان را زیارت می کنند.
جاده فرودگاه اسلام آباد غرب یا اتوبان وحشت شبانه !
وبلاگ
کارشناسانی که طرح نوسازی این جاده را شروع کرده اند گویا فراموش کرده اند که این جاده شب همگام با باز شدن به روی ارابه های مرگ خودروهای سنگین حامل سوخت عملا تبدیل به جاده ی مرگ میشود
عشایر ما در اطراف ایران پشتوانه های استقلال ایران بودند
وبلاگ
" عشایر در جریان جنگ تحمیلی امتحان خوبی دادند و با شور و شوق به میدان آمدند و شهدای بسیاری را تقدیم اسلام و انقلاب کردند. "
دوستی هایی که منجر به خیانت میشود.
وبلاگ
اگرخانواده ها آنقدربافرزندان خود راحت باشندوبه خاطرمسائل جزئی و امر و نهی هایی که باعث آسیب رسیدن به فرزندان خود میشود؛با آرامش زندگی را برای فرزندان خود فراهم کنند که دختر ازترس به بیرون پناه نبرد و خانواده خود رادوستی سالم قراردهد.
واکنش مردم روستایی به اظهارات توهین آمیز هاشمی
وبلاگ
آقای هاشمی رفسنجانی در روزهای اخیر مطالبی را در مصاحبه با یک نشریه داشتند که طی آن مطالبی که مستقیماً به جامعه روستایی توهین کرده بود از زبان وی جاری شد.
وصیتنامه تأمل برانگیز از یک شهید والامقام
وبلاگ
نظم در امور را سرلوحه خود قرار دهید. روز به روز بر معنویت و صفای روح خود بیفزایید، نماز شب را وظیفه خود بدانید، حافظی بر حدود الهی باشید، در اعمال خود دقت کنید که جبهه حرم خداست؛ در این حرم باید از ناپاکی‌ها به دور بود.
۱۷ مرداد روز خبرنگار گرامی باد
وبلاگ/
در روز ۱۷مرداد۱۳۷۷ گروه طالبان به محل سر کنسولگری ایران در مزار شریف حمله کرده و ۹ نفر از دیپلمات های ایرانی را به شهادت میرساند....
من رو هم راه میدی ارباب جان!!!!
وبلاگ
من هم تشنه ام, من هم معنای عطش را فهمیده ام ...حضرت دریا! کمی هم به ساحل خشک جان من بزن
راستی آزمایی موشکی
وبلاگ
آیا به راستی این ها در جواب دلواپسی و نگرانی واقعی مردم، درست است. درست است با این جواب های کلیشه ای (مصرف داخلی دارد و...) از پاسخ درست و رفع نگرانی شانه خالی کرد.

صفحه‌ها