آخرین اخبار

19. بهمن 1393 - 10:17   |   کد مطلب: 8739

دکتر نوذر قنبری رییس واحد کرمانشاه و دبیر هیات امنای استان، اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، حجت الاسلام والمسلمین عسکری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب از سه خانواده شاهد و ایثارگر دیدار کردند.

دیدار با جانباز و رزمنده سرافراز 50 درصد دکتر حسن امیری که عضو هیات علمی گروه روان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه است.

دیدار با خانواده معظم شهید والامقام غلامرضا الماسی که  این شهید بزرگوار در سال 67 در تنگه مرصاد به درجه رفیع شهادت نایل شد و دارای سه فرزند است. فرزند دختر ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در رشته روانشناسی مشغول به تحصیل است و همچون پدر بزرگوارش اسوه فداکاری و ایثار است.

 همسر گرانقدر این شهید بزرگوار 20 سال است که نابینا و مبتلا به بیماری خاص می باشد. خانم لیلا الماسی فرزند این شهید بزرگوار با رهروی از پدر بزرگوارش با جان و دل از مادر خود نگه داری کرده و تمام وجودش را مالامال از محبت و ایثار به مادرش می داند.

با عنایت خداوند متعال و همت ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی و پیگیری اداره کل امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی،مدرک افتخاری کارشناسی ارشد شهید بزرگوار فریبرز سهیلی که در مرداد ماه92 به درجه رفیع شهادت نایل آمد به خانواده این شهید بزرگوار با حضور هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و مدیر کل سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران تقدیم شد.

دیدار 4

 

دیدار2

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.