آخرین اخبار

19. اسفند 1396 - 11:08   |   کد مطلب: 14795
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه خبر داد:
پاکسازی شهرک دولت آباد در کرمانشاه از کشتارهای غیرمجاز دام
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از پاکسازی کامل شهرک دولت آباد از عوامل کشتار غیر مجاز خبر داد.

به گزارش پاک پرس، صیاد غلامی اظهار داشت: اکیپ های مبارزه با کشتار غیرمجاز دام و طیور با همکاری اجرائیات شهرداری، شبکه بهداشت، نیروی انتظامی و با دستور مقام قضایی نسبت به پاکسازی شهرک دولت آباد از کشتار غیرمجاز دام اقدام کردند.

وی با بیان اینکه این پاکسازی در شهرک دولت آباد و همچنین دره دراز انجام شد، خاطرنشان کرد: در این پاکسازی دو لاشه گوسفندی با امعاء و احشا آن کشف و ضبط شد.

به گفته این مسئول، متخلفین نیز برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه، کشتار غیر مجاز را تهدید کننده سلامت مردم دانست و افزود: در این خصوص با هیچکس مماشات نداریم.

دکتر غلامی از مردم خواست گوشت مورد نیاز خود را از مراکز معتبر و مورد تایید دامپزشکی خریداری کنند زیرا بر امکان غیر مجاز هیچ نظارتی صوزت نمی گیرد

وی از مردم خواست همکاری لازم را با اداره کل دامپزشکی برای برخورد با عرضه فراورده های دامی غیرمجاز را داشته باشند و هرگونه تخلف بهداشتی را از طریق پل ارتباطی تلفنی ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ به کارشناسان اداره کل دامپزشکی اطلاع دهند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.