آخرین اخبار

19. اسفند 1396 - 11:04   |   کد مطلب: 14794
مدیر کل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی استان کرمانشاه مطرح کرد:
پیگیری برای برقراری پروازهای جدید در فرودگاه کرمانشاه
مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از پیگیری برای برقراری پروازهای جدید خبر داد و گفت: برقراری پروازهای جدید تاثیر بسزایی در توسعه صنعت گردشگری استان خواهد داشت.

به گزارش پاک پرس، مجتبی بیاتی از رشد ۱۰ درصدی پروازهای فرودگاه کرمانشاه در یازده ماهه امسال خبر داد و گفت: در این مدت ۵۴۸۷ پرواز در فرودگاه کرمانشاه انجام شده است.

 بیاتی افزود: همچنین در این مدت ۶۲۳ هزار و ۹۷۸مسافر از طریق فرودگاه کرمانشاه جابجا شده که نسبت به سال گذشته شاهد رشد ۱۸ درصدی اعزام و پذیرش مسافر بودیم.

وی میزان بار جابجا شده توسط مسافرین در طول این مدت را ۳۸۶۹ تن اعلام کرد که در این بخش نیز رشد ۱۷ درصدی داشته ایم.

مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی استان کرمانشاه از پیگیری برای برقراری پروازهای جدید در فرودگاه کرمانشاه هم خبر داد که تاثیر بسزایی در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل استان و توسعه صنعت گردشگری دارد.

بیاتی با بیان اینکه فرودگاه کرمانشاه به عنوان فرودگاه هاب منطقه غرب کشور در سال ۱۳۵۰ تاسیس شد، خاطرنشان کرد: این فرودگاه هم اکنون با انجام بیش از ۱۲۰ پرواز برنامه ای هفتگی به هفت مقصد پروازی داخلی نقش بسزایی در جابجایی مسافرین استانهای غربی کشور دارد

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.