آخرین اخبار

14. اسفند 1396 - 10:59   |   کد مطلب: 14792
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه خبر داد:
دستگیری ۳ زورگیر در کرمانشاه
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری ۳ زورگیر خبر داد و گفت: پلیس تمامی توان اطلاعاتی و عملیاتی خود را برای برخورد با قانون شکنان بکار می‌گیرد.

به گزارش پاک پرس، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری زورگیر حرفه‌ای و کشف یازده فقره از این نوع سرقت خبر داد.

 سرهنگ حسین براریدر این رابطه گفت: در پی وقوع یک فقره زورگیری در پوشش خودرو مسافر بر در جاده کرمانشاه به سمت ماهیدشت موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، ماموران بخش ماهیدشت با فعال کردن منابع خبری متهم را شناسایی و متوجه شدند که وی به جرم حمل مواد مخدر در شهرستان ایوانغرب استان ایلام زندانی است.

سرهنگ براری افزود: متهم پس از اخذ مجوز از دستگاه قضایی به پاسگاه منتقل و به یازده فقره زوگیری اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه این متهم پیش از این نیز مورد تعقیب دستگاه قضایی بوده است، گفت: متهم پس از معرفی به دستگاه قضایی با قرار مناسب راهی زندان مرکزی کرمانشاه شد.

این مقام انتظامی گفت: پلیس تمامی توان اطلاعاتی و عملیاتی خود را برای برخورد با قانون شکنان بکار می گیرد.

دستگیری ۲ نفر زورگیر در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری ۲ نفر زورگیر که اقدام به موبایل قاپی درسطح شهرستان کرده بودند، خبر داد.

 سرهنگ حسین براری در این رابطه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره زورگیری در تازه اباد بلافاصله ماموران کلانتری ۱۷ بعثت جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل شخصی به هویت معلوم به آنها مراجعه و اظهار داشت که دو نفر با من درگیر شده و مرا مورد ضرب و جرح قرار داده و تلفن همراهم را به سرقت برده و از محل متورای شدند.

سرهنگ براری اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۷ بعثت با کسب اطلاعات لازم ۲ نفر زورگیر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ادامه داد: متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ براری در پایان تاکید کرد: پلیس با تمام توان با کسانی که برای شهروندان ایجاد مزاحمت و امنیت عمومی را مختل کنند برخورد خواهد کرد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.