آخرین اخبار

12. اسفند 1396 - 8:37   |   کد مطلب: 14784
طرح پلیس امدادگر با موافقت پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه اجرا می‌شود.

به گزارش پاک پرس، تفاهم نامه آموزشی میان پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه و مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه به امضا رسید.

زینب محمدی، سرپرست مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه در این خصوص توضیح داد: با انعقاد تفاهم نامه آموزشی بین این مرکز و پلیس راهنمایی و رانندگی استان، با حضور جانشین فرماندهی راهنمایی رانندگی تمام نیروهای این ارگان نظامی آموزش امداد و کمکهای اولیه را آموزش می‌بینند.

محمدی از راه اندازی طرح پلیس امدادگر با موافقت پلیس راهنمایی و رانندگی خبر داد و افزود: با توجه به اینکه هنگام حوادث یکی از اولین نیروهایی که به صحنه وارد می‌شود پلیس است بهترین فرصت را آموزش این نیروها دیدیم و با درخواست ما قبل از نوروز ۹۷ این آموزش ها برای نیروهای شرکت کننده در طرح نوروزی آغاز و در این ایام در کنار دیگر دستگاه ها همراه با خدمات ارزشمندی که پلیس ارائه خواهد داد آمادگی مواجهه با حوادث احتمالی و کمک های اولیه را خواهند داشت.

وی همکاری در آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به دانشجویان مرکز علمی کاربردی هلال احمر را از مفاد این تفاهم نامه عنوان کرد و تصریح کرد: با توجه به تعداد زیاد دانشجویان مرکز، پلیس نیز متعهد گردید در جهت ارتقاء سطح آگاهی و شناخت بیشتر قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به آنها اقدام و آموزش لازم را ارائه دهد.

در پایان سرپرست مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه با اهدای لباس امدادی جمعیت هلال احمر به شرکت کنندگان در جلسه از پرسنل پلیس، خانواده و بازنشستگان این نهاد خدمت رسان دعوت کرد تا در جهت مشارکت بیشتر در فعالیت‌های جمعیت هلال احمر عضو این نهاد مردمی با اهداف انسان دوستانه شوند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.