آخرین اخبار

29. بهمن 1396 - 9:14   |   کد مطلب: 14769
سرپرست شبکه دامپزشکی کرمانشاه خبر داد:
توقیف خودروی پراید حامل گوشت کشتار غیرمجاز در کرمانشاه
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از توقیف خودروی پراید حامل گوشت کشتار غیرمجاز در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پاک پرس، صیاد غلامی امروز شنبه در جمع خبرنگاران از توقیف خودروی پراید حامل گوشت کشتار غیرمجاز در شهر کرمانشاه خبر داد.

این مسئول اظهار داشت: پس از توقیف یک دستگاه خودروی پراید توسط نیروهای انتظامی به دلیل حمل غیرمجاز گوشت، از این خودرو بیش از۸۰ کیلوگرم گوشت کشتار غیرمجاز کشف و معدوم شد.

وی با تاکید بر اینکه انتقال گوشت توسط خودروهای شخصی و  یا عمومی که فاقد یخچال باشند ممنوع است، افزود: شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه با جدیت تمامی محموله های فرآورده خام دامی واردشده به شهرستان را رهگیری و در صورت مغایرت با دستوالعمل های دامپزشکی با متخلفین برخورد قانونی خواهد کرد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه بیان داشت:خودروهای حامل لاشه‌های استحصالی از کشتارگاه های دام شهرستان  بایستی با همراه داشتن گواهی بهداشتی حمل دامپزشکی و لزوما به مقصد واحدهای عرضه در سطح شهرستان تردد نمایند.

دکتر غلامی همچنین از شهروندان خواست تا با مشاهده موارد مشکوک در زنجیره تولید تا عرضه فرآورده های خام دامی با شماره ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه تماس حاصل کرده و اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.