آخرین اخبار

4. بهمن 1396 - 11:38   |   کد مطلب: 14751
معاونت هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تاکید کرد:
رسانه‌ها باید مبلغ ارزش‌های دینی و انقلاب اسلامی باشند
معاونت هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر تبلیغ ارزش‌های دینی و انقلاب اسلامی توسط رسانه ها تاکید کرد.

به گزارش پاک پرس، سرهنگ مجتبی بیاتی امروز چهارشنبه در مراسم اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر که در محل تالار وحدت کرمانشاه برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهدای عرصه رسانه گفت: بلا شک اثر گدارترین و با نفوذترین قشر در هر جامعه اصحاب رسانه هستند.

معاونت هماهنگ کننده سپاه حصرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: زبان رسانه، گویا ترین، شیواترین، برنده ترین و اثرگذارترین زبان در جهان است.

وی با بیان اینکه در طول تاریخ و حوادث و تغییرات جامعه همواره رسانه پیش تاز بوده است، گفت: انتظار است رسانه در سراسر کشور اسلامی ۲ موضوع مهم را در سرفصل برنامه ها و اهداف خود رعایت کنند.

بیاتی تصریح کرد: رسانه ها اول باید مبلغ ارزشهای دینی باشند و آنرا به عنوان یک رسالت تبلیع کنند و دیگری تبلیغ ارزشهای انقلاب اسلامی است که همواره باید به عنوان یک الزام در همه زمینه هادر سرلوحه کار خود قرار دهند و به تبلیغ ارزش ها و شاخص های انقلابیگری بپردازند.

این مسئول تاکید و خاطرنشان کرد: در بحران هایی که برای جامعه پیش می آید، انتظار است اصحاب رسانه برای آگاه کردن و آرام کردن جامعه تلاش کنند.

وی در خصوص جشنواره ابوذر نیز گفت: علت نامگذازی این جشنواره به ابوذر مفاهیم بسیاری دارد که از آن جمله ولایت پذیری و صداقت ابوذر یار پیامبر(ص) در رساندن اخبار بوده است.

معاونت هماهنگ کننده سپاه حصرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: حدود ۱۸۶ اثر در ۷ عرصه از جمله یادداشت، سرمقاله، خبر، گزارش و مستند به این جشنواره سال شده است که به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین در این برنامه از خانواده شهدای رسانه و افرادی که در زمینه خدمت رسانی در مناطق زلزله زده موثر واقع شدند، تقدیر خواهد شد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.