آخرین اخبار

24. مهر 1396 - 8:57   |   کد مطلب: 14643
مسئول کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی استان کرمانشاه خبر داد:
ثبت‌نام داوطلبان خدمت به زائران اربعین حسینی درحوزه سلامت
مسئول کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی استان کرمانشاه، از ثبت‌نام داوطلبان خدمت به زائران اربعین حسینی درحوزه سلامت در استان خبر داد.

به گزارش پاک پرس، دکتر صائب مدرسی از  ثبت نام داوطلبان خدمت به زائران اربعین حسینی در حوزه سلامت خبر داد و گفت:  درآستانه اربعین حسینی(ع) و رخداد عظیم راهپیمایی عاشقانه زوار اباعبدالله، تمام داوطلبان خدمت به زائرین عزیز در حوزه سلامت باید پیش از شروع فعالیت در سامانه تعیین شده ثبت نام کنند.

وی افزود: این داوطلبان اعم از پزشک متخصص، پزشک عمومی، پرستار، فوریت های پزشکی، بیهوشی، ماما، تکنسین اتاق عمل، بهیار، بیمار بر و خدماتی می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی  http://it.kums.ac.ir/fa/arbaee ضمن ثبت نام برابر فرم مربوطه، در تامین سلامت زائرین سهیم شده و اجر معنوی فراوان این حرکت عارفانه را نصیب خود کنند.

مدرسی زمان اجرای این طرح را از ۶ آبان ۹۶ الی ۲۶ آبان ۹۶ اعلام کرد و گفت: داوطلبان باید پیش از موعد ذکر شده در سامانه ثبت نام شده باشند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.