آخرین اخبار

12. آذر 1394 - 9:32   |   کد مطلب: 10367
مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: بر اثر فعالیت موج سوم سامانه بارشی فعلی حاکم بر جو استان، هوای کرمانشاه برفی می شود.
هوای کرمانشاه برفی می شود/ کاهش شدید دمای هوا

شاهرخ پارسا در گفت و گو با خبرنگار پاک پرس، با اشاره به اینکه سامانه بارشی کنونی دارای سه موج بارش زا است اظهار داشت: در موج نخست این سامانه بارشهایی در سطح استان به ثبت رسیده که در این میان شهرستان سومار با 22 میلیمتر بیشترین بارش را داشته است.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه بیان کرد: همچنین موج دوم این سامانه از عصر امروز تا اوایل هنگامه فردا فعال شده و در مناطق شمال غربی استان از جمله پاوه و اورامانات بارشهایی را به همراه احتمال وزش باد و کولاک در جاده های کوهستانی به دنبال دارد.

پارسا با اشاره به احتمال پیش بینی مه صبحگاهی و کاهش دما برای روزهای جمعه و شنبه گفت: موج سوم سامانه بارشی مذکور از اواخر وقت روز شنبه فعال می شود و از آنجا که با کاهش شدید دمای هوا همراه است به جز در نواحی گرمسیری استان، بارشهایی به صورت برف را به همراه دارد.

وی شهرستانهای سومار و قصرشیرین با 18 درجه و گواور با منفی یک درجه را گرمترین و سردترین نقاط استان طی 24 ساعت اخیر اعلام کرد و افزود: به طور کلی پیش بینی می شود از فردا تا اواخر وقت هفته آینده دمای هوا بین هشت الی سیزده درجه کاهش یابد.

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.