آخرین اخبار

28. آبان 1394 - 14:01   |   کد مطلب: 10328
مسئول دارالقرآن تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: به منظور برگزاری هرچه بهتر مسابقات کشوری قرآن به میزبانی استان کرمانشاه، ادارات کرمانشاه در این راستا تلاش می کنند.
ادارات کرمانشاه در برگزاری مسابقات کشوری قرآن سهیم می شوند/ برگزاری 200 محفل قرآنی در کرمانشاه

حجت الاسلام و المسلمین رهبر محمدی در گفت و گو با خبرنگار پاک پرس، اظهار داشت: استانداری به عنوان دستگاه معین وظایف ادارات و نهادهای مربوطه را در این میان مشخص کرده و در همین راستا جلسات متعددی در حال برگزاری است.

مسئول دارالقرآن تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه بیان کرد: در میان ادارات مذکور سازمان تبلیغات اسلامی با توجه به رسالت ذاتی خود که همانا ترویج فرهنگ قرآنی است با تمام توان حضور می یابد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی عنوان کرد: در برگزاری مطلوب این مسابقات همه مسئولین دستگاه های مختلف موظف هستند تا شرکت کنندگان از اقصی نقاط کشور با خاطره ای خوش از استان، کرمانشاه را ترک کنند.

وی با اشاره به اینکه 200 محفل قرآنی تا پیس از برگزاری مسابقات قرآنی در شهرستانهای مختلف استان برگزار می شود افزود: حضور چهره های مطرح قرآنی در این مسابقات تاثیری به سزا در قرآنی تر شدن فضای استان دارد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی با تاکید بر لزوم انجام تبلیغات گسترده در این راستا خاطر نشان کرد: با توجه به تبعات مثبت مسابقات و محافل قرآنی برای جوانان و خانواده ها، باید برای اطلاع رسانی حداکثری با تمام توان تلاش شود.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.