آخرین اخبار

24. آبان 1394 - 13:00   |   کد مطلب: 10312
جانشین بسیج مداحان کرمانشاه:
11 موکب اربعینی در کرمانشاه برپا می شود
جانشین بسیج مداحان استان کرمانشاه گفت: به مناسبت ایام اربعین یازده موکب در سطح شهر کرمانشاه برپا می شود.
11 موکب اربعینی در کرمانشاه برپا می شود

حسین عزیزی در گفت و گو با خبرنگار پاک پرس، با اشاره به اینکه امسال تردد زوار به عتبات عالیات منوط به دریافت ویزا و گذرنامه است که این امر در عین ایجاد تمهیدات امنیتی، محدودیتی برای افزایش زوار نسبت به سال گذشته می شود اظهار داشت: به منظور خدمت رسانی به زائرین یازده موکب در سطح کرمانشاه برای جمع آوری نذورات نقدی و غیر نقدی برپا می شود.

جانشین بسیج مداحان استان کرمانشاه بیان کرد: همچنین در صورت اقبال عمومی مردم و جمع آوری نذورات مدرسه ای در شهر نجف و اسکانی در شهر کربلا برای زوار کرمانشاهی آماده می شود.

عزیزی با اشاره به اینکه در حال حاضر این اقدامات در دست انجام است گفت: همچنین در شهر نجف هیئتی از عزاداران و زوار اربعینی کرمانشاهی راه اندازی می شود که در ظهر اربعین از حرم حضرت عباس(ع) به سمت حرم ابا عبدالله الحسین(ع) حرکت می کنند.

وی افزود: تبلیغات محیطی برای اطلاع رسانی در دست انجام است همچننی مقرر شده 15 هزار پرچم کوچک به همراه شماری سربند در مسیر تردد زوار اربعینی در میان آنان توزیع شود.

 

لینک کوتاه:

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.