آخرین اخبار

23. آبان 1394 - 16:11   |   کد مطلب: 10308
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: اماکنی که برای اسکان زائران اربعین حسینی آماده شده در 3 تیپ از نظر دارا بودن تجهیزات تقسیم بندی شده اند.
 برگزاری دومین جلسه هماهنگی اربعین حسینی در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه/ تقسیم بندی اسکان زائران در 3 تیپ

به گزارش پاک پرس، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ، دومین جلسه کمیته هماهنگی زائران حسینی اربعین 94 با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، مدیرکل اداره اوقاف و امورخیریه، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، سازمان تبلیغات اسلامی و... استان در محل ستاد جمعیت هلال احمر کرمانشاه برگزار شد.

کاووس محمودی در دومین کمیته هماهنگی اربعین حسینی اظهار کرد: اولین گام ها جهت هماهنگی اسکان و ارائه خدمات رفاهی پس از تشکیل نخستین جلسه با عوامل اجرای استان صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: با همکاری تمام دستگاه های اجرایی اقداماتی در راستای سازماندهی و میزبانی زائران به بهترین نحو صورت گرفته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اشاره به اینکه آمار دقیقی از اماکنی که قابلیت اسکان زائران را دارند تهیه شده است، بیان کرد: این آمار در اختیار تمام ادارات استان و استانداری های سراسر کشور قرا رگرفته تا نه تنها در کرمانشاه بلکه از دیگر استان هایی که زائران می ایند استانداری اطلاعات لازم را در اختیار آنها بگذارد.

وی عنوان کرد: مقرر گردیده تمام دستگاه های دولتی که در مسیر زائران هستند و امکان اسکان را دارند همکاری لازم را با دیگر دستگاه های اجرایی خدمت رسان داشته باشند.

محمودی با تاکید بر اینکه محیا کردن یک مکان خوب برای زائران از الویت های کاری است، افزود: اسکان زائران در 3 تیپ و براساس معیارهای تجهیزاتی و رفاهی تقسیم بندی شده است.

وی خاطر نشان کرد: الویت امکان با تیپ 1 و2 که دارای امکانات خوابگاهی از لحاظ گرمایشی، پتو، مفروش بودن و... و تیپ 3 در شرایط اضطراری که در این صورت این امکان هم مجهز می شودند، است.

               

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.