آخرین اخبار

23. آبان 1394 - 15:32   |   کد مطلب: 10304
مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: میزان بارشهای سال زراعی جاری استان در مقایسه با میانگین بلندمدت از افزایش 252 درصدی حکایت دارد.
افزایش  252 درصدی بارشها در کرمانشاه/ ثبت بارش 175 میلیمتری

شاهرخ پارسا در گفت و گو با خبرنگار پاک پرس، اظهار داشت: از ابتدای سال زراعی امسال تا کنون 174.9 میلیمتر بارش در سطح استان کرمانشاه به ثبت رسیده که در مجموع این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 106 درصد و نسبت به میانگین بلندمدت استان 252 درصد افزایش داشته است.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه بیان کرد: همچنین بر مبنای آمار تمامی ایستگاه های ثبت بارش در سطح استان امسال 215.9 میلیمتر بارش ثبت شده که در مقایسه با مقدار بارش 96 میلیمتری سال گذشته رشد داشته است.

پارسا افزود: بیشترین بارش باران در سال گذشته استان به شهرستان پاوه با 360 میلیمتر، کرند غرب با 305 میلیمتر و کمترین میزان ارش نیز به شهرستان سومار با 140 میلیمتر اختصاص یافته است.

وی درباره پیشبینی وضعیت هوای استان خاطر نشان کرد: تا روز دوشنبه پیشبینی می شود پدیده خاصی بر روی جو منطقه حاکم نشود اما در عین افزایش آرام دمای روزانه شاهد استقرار هوای سرد شبانه در استان باشیم.

لینک کوتاه:

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.