آخرین اخبار

21. آبان 1394 - 11:23   |   کد مطلب: 10303
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: امسال تمامی دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در سطح استان کرمانشاه شیر یارانه ای دریافت می کنند.
توزیع 100 درصدی شیر میان دانش آموزان کرمانشاهی/ اختصاص 90 میلیارد ریال اعتبار

سلیمان محبی در گفت و گو با خبرنگار پاک پرس، با اشاره به افزایش سهمیه توزیع شیر در مدارس استان اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری در میان تمامی دانش آموزان مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه های اول و دوم و هنرستانها در مدارس شهری و روستایی دولتی و خصوصی استان شیر یارانه ای توزیع می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تعداد دانش آموزان استان را 320 هزار نفر اعلام کرد و افزود:همچنین پیش دبستانی های تحت پوشش آموزش و پرورش و مراکز شبانه روزی کودکان بی سرپرست بهزیستی نیز شیر دریافت می کنند.

محبی گفت: توزیع شیر در مدارس شهر کرمانشاه از روز دوشنبه هفته جاری به صورت پاستوریزه آغاز شده که تمام مدارس شهر کرمانشاه را نیز شامل می شود  اما در سایر شهرستانهای استان شیر استریل پاکتی از هفته آینده آغاز می شود.

وی افزود: 9 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار برای توزیع شیر در نظر گرفته شده  و از آنجا که مقرر است دانش آموزان در 70 نوبت شیر دریافت کنند این میزان اعتبار برای دریافت 55 نوبت کافی بوده و مابقی اعتبارات نیز به زودی جذب و تخصیص می شود.

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.