آخرین اخبار

19. آبان 1394 - 14:03   |   کد مطلب: 10261
معاون کمیته امداد کرمانشاه:
1046 خانوار مددجو در استان خودکفا شدند
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از خودکفایی 1046 خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه طی شش ماهه نخست سال 1394خبر داد.
1046 خانوار مددجو در استان خودکفا شدند

به گزارش پاک پرس، به نقل از کمیته امداد استان کرمانشاه، جلیلیان با بیان اینکه این دسته از مددجویان خودکفا شده پیش از این از تسهیلات اشتغال کمیته امداد بهره مند شده اند گفت: کمیته امداد درراستای ایجاد اشتغال پایدار برای این مددجویان خودکفا شده قریب به 80 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در اختیار آنان قرار داده است.

وی با یادآوری اینکه از تعداد مددجویان خودکفا شده در مدت مذکور 762 نفر مرد و مابقی بانوان تحت حمایت این نهاد بوده اند تصریح کرد: هم اکنون این مددجویان بالغ بر 140 میلیارد ریال سرمایه در اختیار دارند که این سرمایه موجب رونق اقتصادی جامعه شده است.

جلیلیان همچنین به درآمد خانوارهای خودکفاشده در استان اشاره و خاطرنشان کرد: حداکثر درآمد خانوارهای مددجو خودکفا شده در استان بیش از 40 میلیون ریال و حداقل درآمد این خانوارها هفت میلیون ریال است.

وی با تاکید بر اینکه خانوارهای خودکفا شده صرفا از گردونه حمایت های معیشتی کمیته امداد خارج می شوند یادآور شد: در سال گذشته 1696 خانوار مددجو در استان خودکفا شدند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در پایان با اشاره به اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 180 میلیارد و 892 میلیون ریال تسهیلات اشتغال به 1588 مددجو در استان پرداخت شده است اظهار کرد: توانمندسازی و خودکفایی خانوارهای مددجو هدف اصلی کمیته امداد به شمار می رود.

 

 

 

لینک کوتاه:

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.