آخرین اخبار

18. آبان 1394 - 12:11   |   کد مطلب: 10226
در دیدار با امام جمعه استان کرمانشاه مطرح شد؛
لزوم برقراری رابطه ای تنگاتنگ مسئولین هلال احمر و امام جمعه
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گفت: رابطه هلال احمر و امام جمعه در استان ها باید بسیار تنگاتنگ باشد تا اعضای آن بتوانند با روحیه تام در آن خدمت کنند.
لزوم برقراری رابطه ای تنگاتنگ مسئولین هلال احمر و امام جمعه

به گزارش پاک پرس، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ، حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله علما اظهار کرد: هلال احمر یک سازمان مردمی است که دولت و ملت بخشی از مسئولیت را بر دوش این سازمان گذاشته است.

وی تصریح کرد: جمعیت هلال احمر یک سازمان خصوصی است اما با وجود این مسئله تفکر حاکمیتی ندارد و به عموم مردم ارائه خدمت می کند.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه این سازمان در بخش های مختلف فعالیت می کند، بیان کرد: مهمترین بخش جمعیت هلال احمر حوزه امدادونجات است که در صف مقدم قرار دارد و در همه حال بصورت آماده برای یاری رساندن به گرفتاران در تمام دنیا حاضر هستند.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر و حوزه نمایندگی ولی فقیه و امام جمعه در استان ها مردمی هستند این سازمان در استان ها  نیازمند حمایت از سوی امام جمعه استان خود هستند.

حجت الاسلام و المسلمین با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر اگر تقویت و حمایت شود فعالیت هایش بسیار کار گشا خواهد بود، افزود: نصف کار در هلال احمر بستگی به داشتن روحیه ایثار و فداکاری دارد به همین جهت رابطه هلال احمر و امام جمعه باید تنگاتنگ باشد تا اعضای ان بتوانند با روحیه تام در آن خدمت کنند.

وی خاطر نشان کرد: امام جمعه در استان ها برای تمام اعضای هلال احمر امید است و همین امید باعث می شود تا خدمات بهتری را به کسانی که دست یاری به سوی اعضای ان دراز می کنند، ارائه دهند.

 

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.