آخرین اخبار

18. آبان 1394 - 11:49   |   کد مطلب: 10224
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کرمانشاه گفت: امسال 28 پروژه آموزشی و سالنهای چند منظوره تکمیل و به آموزش و پرورش استان تحویل داده شد.
28 پروژه در کرمانشاه به بهره برداری رسید/ تخصیص 13 هزار میلیون ریال اعتبار برای هوشمند سازی مدارس

مرزبان نظری در گفت و گو با خبرنگار پاک پرس، اظهار داشت: در آغاز سال تحصیلی جدید، 28 پروژه اعم از آموزشی، استخر، سالن چند منظوره و پژوهش سرای دانش آموزی با 177 کلاس درس تکمیل و به آموزش و پرورش تحویل شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کرمانشاه بیان کرد: همچنین 44 اعم از آموزشی، استخر، سالن چند منظوره و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دست اجرا است که تعدادی از این پروژه ها در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

نظری گفت: امسال تعداد 200 مدرسه شهری و 200 مدرسه روستایی به دیتا پروژکتور و پرده نمایش مجهز و هوشمندسازی شده اند در این راستا نیز اداره کل آموزش و پرورش نسبت به هوشمند سازی تعداد زیادی از مدارس اقدام کرده است.

وی افزود: در بخش هوشمند سازی مدارس نیز 12 هزار و 950 میلیون ریال جهت تجهیزات هوشمندسازی مقاطع راهنمایی و متوسطه هزینه شده است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.