آخرین اخبار

11. آبان 1394 - 22:03   |   کد مطلب: 10197
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود برای ارائه خدمات به زائرین اربعین از استان کرمانشاه 200 امدادگر و نجاتگر اعزام شود.
پیش بینی حضور 200 امداد و نجاتگر کرمانشاهی برای خدمت رسانی به زوار اربعین/ شناسایی 50 هزار نفر اسکان

کاووس محمودی در گفت و گو با خبرنگار پاک پرس،  اظهار داشت: با توجه به اینکه از چند ماه پیش برنامه ریزی های لازم برای سازماندهی زائرین اربعین در کرمانشاه انجام شده امسال شاهد ارائه هرچه بهتر خدمات به زوار هستیم.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه بیان کرد: بر اساس دستور استاندار مسئولیت کمیته اسکان و تغذیه به جمعیت هلال احمر استان محول شده که البته در این راستا برنامه ریزی های لازم انجام شده و تمامی فضاهای دارای امکانات اولیه اسکان در سطح استان شناسایی شده و شماره و آدرس این امکنه در اختیار زائرین قرار داده می شود.

محمودی با تاکید بر اینکه هلال احمر استان درصدد استفاده حداکثری از امکانات جهت برخورداری زوار از رفاه کامل می باشد افزود: علاوه بر برپایی کمپهایی برای اسکان زوار، در صورت مهیا بودن شرایط جمعیت هلال احمر استان، آمادگی برپایی چادر نیز دارد.

وی همچنین از آماده باش امداد هوایی برای ارئه خدمات به زائرین خبر داد و بیان کرد: پایگاه های ثابت و سیار هلال احمر نیز به طور کامل آماده ارائه خدمات صد درصدی چه در محل اسکان و چه در هنگام حوادث هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر استان در همه زمینه ها در آماده باش کامل به سر می برد تا با حضور به موقع خود آرامش خاطر زوار را رقم بزند.

محمودی گفت: جمعیت هلال احمر استان در خدمات رسانی به زوار اربعین به عنوان پشتیبان استان ایلام عمل می کند بنابراین به طورعمده در مسیرهای تردد زوار و مرز مهران و همچنین مسیرهایی که به زودی اعلام می شود حضور می یابیم.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.