آخرین اخبار

10. آبان 1394 - 11:55   |   کد مطلب: 10171
رییس اداره جوانان و روستایی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت:مسابقات رفاقت مهر بهترین فرصت و بستر برای ارتقای پلکانی اعضاء جوانان تا رسیدن به مرحله داوری کشوری است.
ارتقای پلکانی اعضاء تا رسیدن به مرحله داوری کشوری

به گزارش پاک پرس، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ، اسماعیل نعمتی در حاشیه برگزاری مسابقات رفاقت مهر جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه اظهار کرد: هدف از برگزاری مسابقات مهر ارتقای توانمندی های امدادی و بشردوستانه اعضاء جوانان است.

وی تصریح کرد: اعضاء شرکت کننده در اینگونه مسابقات باید به خوبی با تمام مباحث و اهداف جمعیت هلال احمر و سازمان جوانان آشنا شوند تا بتوانند بازویی فعال و توانمند در کنار مسئولان به عموم افراد جامعه خدمت رسانی کنند.

رییس اداره جوانان و روستایی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه سطح آموزش ها باید ارتقا یابد، بیان کرد: لازم است با هماهنگی سازمان امدادونجات و معاونت آموزشی هلال احمر کارگاه های اموزشی استانی و کشوری برگزار شود.

وی عنوان کرد: خلا کمبود مربی و داور در سطح کشور به خصوص در زمان برگزاری مسابقات استانی کاملا نمایان است و برای رفع این خلا باید اقدامات ویژه ای انجام داد.

نعمتی با تاکید بر اینکه اعضاء باید از لحاظ آموزشی رشد کنند تا بعنوان مربیان و داوران کشوری انتخاب شودند، افزود: ابتدا باید داروان کشوری را به سرداوران ارتقا داد پس از ان داورهای استانی را به داوران کشوری، همچنین در شعب دوره های بازاموزی را برای مربیان داشته باشیم و این مربیان بتوانند اعضاء را اموزش دهند و کمبود مربی، داور و... در استان ها جبران شود و در نهایت با ارتقای پلکانی در سراسر کشور صورت گیرد.

وی اظهار کرد: بدیهی است در کنار این حرکت باید کارگاه های آموزشی برگزار و کارت شناسایی جهت هویت بخشی به مربیان و داوران استانی –کشوری همراه با تجهیز کانون ها صورت گیرد تا انگیزه اعضاء بالا رود که در نهایت این فعالیت باعث می شود تا سطح مسابقات رفاقت مهر در سطوح مختلف ارتقاء یابد.

پتانسیل بالای جمعیت هلال احمر استن کرمانشاه در بر گزاری مسابقات رفاقت مهر

رییس اداره جوانان و روستایی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه اکنون مسابقات رفاقت مهر مرحله استانی در سطح کشور در حال برگزاری است، بیان کرد: در برگزاری این مسابقات دو بحث داوری و افتتاحیه- اختتامیه بسیار مهم است که جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه پتانسیل بالایی برای برگزاری مسابقات داشت.

وی تصریح کرد:  اعضای شرکت کننده در مسابقات از آمادگی بالایی در همه آیتم ها برخوردار بودند و این مسابقات به بهترین نحو برگزار شد.

اسماعیل نعمتی با اشاره به اینکه بحث داوری مهمترین مقوله در برگزاری مسابقات است، بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با طرحی ابتکاری یک عضو جوان خود را که از سرداوران پیشکسوت سازمان امدادونجات است در این مسابقات به کار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر در ارزیابی های صورت گرفته در خصوص برگزار مسابقات رفاقت مهر مرحله استانی از پتانسیل و امادگی بالایی برخوردار بود و مسابقات در سطح بالایی برگزار شد.

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.