آخرین اخبار

6. آبان 1394 - 21:24   |   کد مطلب: 10160
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: همزمان با بارش شدید باران در استان 70 تیم عملیاتی بصورت آماده باش در پایگاه های امدادو نجات جاده ای و سطح استان حضور دارند.
آماده باش 350 نجاتگر جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه همزمان با بارش شدید باران

به گزارش پاک پرس، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ، کاووس محمودی با اعلام اینکه بارش شدید باران از روز گذشته آغاز شده است، اظهار کرد: باران از روز گذشته بصورت مداوم در حال بارش است و احتمال وقوع سیل هم پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: جهت پیشگیری از وقوع هرگونه حادثه احتمالی تیم های عملیاتی استان کرمانشاه بصورت آماده باش در مرکز استان و سطح شهرستان های تابعه حضور دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اشاره به اینکه هواشناسی بارش باران را تا روز جمعه پیش بینی کرده است، بیان کرد: 70 تیم عملیاتی متشکل از 350 نجاتگر در پایگاه های امدادونجات جاده ای و سطح استان بصورت آماده باش و مداوم حضور دارند.

وی عنوان کرد: جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه 15 شعب تابعه دارد که در هر شهرستان 4 تیم 5 نفره حضور دارند.

محمودی با تاکید بر اینکه نجاتگران علاوه بر حضور در پایگاه های امدادونجات جاده ای در سطح شهرستان ها هم حضور دارند، افزود: 300 نجاتگر در شهرستان های استان و 10 تیم عملیاتی متشکل از 50 نجاتگر هم در مرکز استان حضور دارند.

وی خاطر نشان کرد: تیم های عملیاتی که بصورت آماده باش برای یاری رساندن به گرفتاران حضور دارند 15 دستگاه آمبولانس، 15 دستگاه خودرو کمک دار و تجهیزات تخلیه آب و امکانات عملیات در سیلاب را با خود به همراه دارند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.