آخرین اخبار

3. آبان 1394 - 12:30   |   کد مطلب: 10138
توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب صورت گرفت:
از حضور تیم سحاب تا برپایی 3 ایستگاه های فرهنگی، صلواتی و سلامتی در تاسوعا و عاشورای حسینی
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب گفت: اعضای جوانان در تاسوعا و عاشورای با برپایی ایستگاه های فرهنگی، صلواتی و سلامتی به عزادارن حسینی ارائه خدمت کردند.
از حضور تیم سحاب تا برپایی 3 ایستگاه های فرهنگی، صلواتی و سلامتی در تاسوعا و عاشورای حسینی

به گزارش پاک پرس، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ، محمد مردانی اظهار کرد: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب در ایام محرم به خصوص تاسوعا و عاشورای حسینی با فعالیت های خود به عزداران حسینی ارائه خدمت کردند.

وی تصریح کرد: اعضای جوانان به خوبی می دانند که هدف اصلی قیام عاشورا چه چیز بوده و در راستای همان راه گام برمی داند و فعالیتی های بسیاری انجام می دهند تا بتوانند اسلام را زنده نگه دارند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب با اشاره به اینکه اعضای جوانان جمعیت هلال احمر همواره نقشی مهم و اساسی را در ترویج فرهنگ بشردوستی ایفا می کنند، بیان کرد: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب در ایام محرم به خصوص تاسوعا و عاشورای حسینی با برپایی 3 ایستگاه های فرهنگی، صلواتی و سلامتی مچنین حضور تیم سحاب در هیئت های عزاداری به عزداران حسینی ارائه خدمت کردند.

وی عنوان کرد: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب با حضور پر رنگ خود که عاشقانه به مردم و عزداران حسینی ارائه خدمت می کردند به جهانیان و دشمنان اسلام نشان دادند که همواره راه امام حسین(ع) را ادامه داده و قیام حسینی را زنده نگه خواهند داشت.

مردانی با تاکید بر اینکه اکنون باید فضای جامعه طوری باشد که بستر برای حضور جوانان فراهم باشد، افزود: اعضای جوانان به دلیل داشتن شور و نشاط خاص و ذهن هایی خلاق دارای قدرتی خاص باری رسیدن به هدف هستند و اگر بخواهند کاری را انجام دهند با اراده ای آهنین تا پایان راه را طی خواهند کرد.

وی خاطر نشان کرد: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب ایام محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی با برپایی 3 ایستگاه فرهنگی، صلواتی و سلامتی به عموم مردم خدمات ارائه کردند و مهمترین خدمت آنها ایستگاه های فرهنگی بود که با توزیع کتاب و بروشور فرهنگی که در خصوص قیانم عاشورا تشریح شده بود به جهانیان نشان دادند که ادامه دهنده راه امام حسین(ع) هستند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.