آخرین اخبار

15. مهر 1394 - 12:48   |   کد مطلب: 10022
توسط جمعیت هلال احمر شهرستان پاوه صورت گرفت:
استقبال از دانشجویان جدید الورد به همراه برپایی ایستگاه های سلامتی
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان پاوه گفت: در آستانه بازگشایی دانشگاه ها اعضای جمعیت هلال احمر از آنها استقبال و خدمات پزشکی و اطلاعات اهداف جمعیت هلال احمر را به آنها ارائه دادند.
استقبال از دانشجویان جدید الورد به همراه برپایی ایستگاه های سلامتی

به گزارش پاک پرس، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ، سید مسعود حسینی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مهر که درهای علم و دانش در این ماه برز می شود، اظهار کرد: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر با نشاط و پویایی که دارند هر لحظه در پی بدست آوردن فرصت جهت ارائه خدمت به همنوعان خویش هستند.

وی تصریح کرد: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان پاوه با حضور در دانشگاه پیام نور این شهرستان از دانشجویان جدید الورد استقبال کردند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان پاوه با اشاره به اینکه جوانان باید با اهداف جمعیت هلال احمر آشنا شوند، بیان کرد: اعضای جوانان این شهرستان با حضور در دانشگاه پیام و برپایی ایستگاه های سلامت علاوه بر انجام تست قندخون و فشار خون رایگان به دانشجویان آموزش های لازم را در خصوص چگونگی فعالیت های حوزه جوانان ارائه خدمت کردند.

وی خاطر نشان کرد: اعضای جوانان با برپایی ایستگاه های جذب و مشاوره به دانشجویان ارائه خدمت کردند و دانشجویان با ارائه مدارک لازم عضو سازمان جوانان شدند و بروشور و کتابچه در خصوص برنامه های سازمان جوانان و جمعیت هلال احمر دریافت کردند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.