آخرین اخبار

18. مرداد 1394 - 11:03   |   کد مطلب: 9605
کارشناسانی که طرح نوسازی این جاده را شروع کرده اند گویا فراموش کرده اند که این جاده شب همگام با باز شدن به روی ارابه های مرگ خودروهای سنگین حامل سوخت عملا تبدیل به جاده ی مرگ میشود
جاده فرودگاه اسلام آباد غرب یا اتوبان وحشت شبانه !

وبلاگ " اسلام آباد جوان " نوشت :

 

جاده فرودگاه اسلام آباد غرب  این روزها شاهد بازسازی و به قولی نوسازی ست . جاده ای که در زمان دفاع مقدس از آن برای کمک و امداد رسانی به مناطق جنگی استفاده میشد این روزها  در حال نوسازی میباشد  ، این جاده که پهنای آن سه بانده میباشد برای رانندگانی که شبانه از آن تردد مینمایند به دلیل نبود علایم مناسب و خط کشی مشخص بسیار خطرناک میباشد .
کارشناسانی که طرح نوسازی این جاده را شروع کرده اند گویا  فراموش کرده اند که این جاده شب همگام با باز شدن  به روی ارابه های مرگ خودروهای سنگین حامل سوخت عملا تبدیل به جاده ی مرگ میشود  و به دلیل عدم آشنایی و عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط اکثر رانندگان خودروهای سنگین عراقی و  نبود دید و جاده ای  که فاقد هشدار و خط کشی شده است چه خطراتی برای دیگر رانندگانی که شبانه از این مسیر در حال تردد هستند  به همراه دارد .
امیدواربم پیمانکاری که مسولیت بهسازی این جاده را به عهده گرفته است هر چه رودتر نسبت به خط کشی نمودن این جاده اقدام نماید تا قبل ار این که حادثه ای رخ دهد و بعد از آن به فکر خط کشی کردن جاده و استاندارد سازی آن  اقدامی صورت پذیرد زیرا که علاج حادثه در پیش بینی نمودن درست  آن است .

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.